Po ponad 2- godzinnych zmaganiach w ramach poznańskich Mistrzostw Polski w Wolnym Paleniu Fajki wyłoniono najlepszego fajczarza. Jak już informowaliśmy został nim (po raz trzeci w swoim fajczarskim życiu) Jan Serafin z PC Słupsk. Drugi był Włoch Giancarlo Grespan a pierwszym wicemistrzem Polski został Grzegorz Frala z PC Szczytna. Dziś jeszcze raz odsyłamy do oficjalnych wyników i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z oficjalnego ogłoszenia wyników.