Ostrzyckie spotkanie przyjaciół
Fajczarze z Konińskiego KF kolejny raz spotkali się z przyjaciółmi na Kaszubach. Oto relacja i zdjęcia Juliana Drabenta – prezydenta KKF.
Fajczarze z Konińskiego KF kolejny raz spotkali się z przyjaciółmi na Kaszubach. Oto relacja i zdjęcia Juliana Drabenta – prezydenta KKF.
Fajczarze z PC Szczytna nie „odpuszczają” swoim południowym sąsiadom. Poniżej relacja Grzegorza Frali z Mariańskich Łaźni.
Od czwartku (11 czerwca) na Kaszubach trwają uroczystości jubileuszowe ku czci Mariana Kowalewskiego – prezydenta Kaszubskiego Klubu Kolekcjonerów Fajek – Somonino. Uczestniczą w nich przedstawiciele klubów z całej Polski.
Nasi południowi sąsiedzi organizują zdecydowanie więcej fajczarskich spotkań połączonych z turniejami niż my. Nic tylko pozazdrościć. W sobotę (16 maja), na zaproszenie PC Strieborný groš i Stowarzyszenia Fajczarzy-Wędkarzy Havlíčkův Brod do browaru Holandďan w Hlízovie koło Kutnej Hory, by turniejować, już po raz szósty, o… „Srebrny Grosz”. Tam też spotkali się przedstawiciele rady klubów fajczarskich z Czech, Moraw i Słowacji.
Przemiła korespondencja nadeszła ze Szczytnej. Oddajmy więc głos Grzegorzowi Frali.
Fajczarze-kolekcjonerzy, do których – chyba – i my się zaliczamy, lubią się chwalić swoimi okazami. Nie inaczej jest z nami.